poniedziałek, 18 marca 2013

Warsztatowe inspiracje

Witam Was wszystkich, a szczególnie moich nowych Gości :) Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej i zdołam Wam sprawić trochę radości. Bardzo mnie cieszy Wasza obecność tutaj.

Ostatnią sobotę spędziłam bardzo intensywnie i twórczo, ucząc się czegoś zupełnie dla mnie nowego. Wybrałam się na warsztaty scrapowe do Enczy
a wszystko w ramach weekendowego Rękodzielnika
Na pierwszych warsztatach robiłyśmy scrap-tort, na drugich wiosenne kartki. Efekty mojej pracy i strasznego miotania się wśród przyrządów, które widziałam pierwszy raz w życiu na oczy są takie:
Zdążyłam już ochłonąć z wrażeń i przyznać muszę, że dostrzegłam nowe możliwości łączenia florystyki, którą uwielbiam, ze scrapbookingiem...  Myślę, że możecie się spodziewać niedługo efektów.

Na pociechę trochę wiosny u mnie w domu, bo na trawniku wciąż zalega śnieg. Ale cały ranek "myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć; zazieleni się, urośnie kilka drzew". Czego i Wam życzę.
Rosea


Na koniec przypominam o moim CANDY
Jeszcze przez niecały tydzień, do 23 marca do północy można zgłaszać chęć uczestnictwa. Zapraszam!

4 komentarze:

 1. Jestem pod wrażeniem tortu tym bardziej, że to Twoja pierwsza tego typu praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tort powala, aż nie dowiary,że to Twoja pierwsza praca. Cudowna. Ale karteczki też ujmują..no i kwiaty- to coś co kocham..

  W Candy wzięłam udział, może los się do mnie uśmiechnie:)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. o Rosea po prostu chylę czoła! Piękności :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Różyczko taki tort o Mistrzostwo! Karteczki równie udane. Florystykę w Twoim wydaniu i ja bardzo lubię. Wianuszek pastelowy wygląda przepięknie.
  Cieplutko pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń